ETCR1000FA ETCR1500FA Flexible Coil Current Sensor AC Leakage Current Probe Range 0A~10000A Resolution10mA Below AC 1000V(ETCR1000FA Dia1000mm,80 * 80mm)
★★★★★ 4.5 97 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by sandbox.xorental.co.uk
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Current TestersETCR1000FA ETCR1500FA Flexible Coil Current Sensor AC Leakage Current Probe Range 0A~10000A Resolution10mA Below AC 1000V
  • Current Testers
Color Etcr1000fa Dia1000mm
Model BOCYDLOL
Brand Name BOCYDLOL
Manufacturer BOCYDLOL
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
97 ratings | 40 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (81)
4 stars
4% (4)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (10)